10 Kot Şort Kombini İle Yaz Şıklığı

Yaz aylarının vazgeçilmez parçaları nelerdir diye bir soru sorsak, biliyoruz ki bu soruya verilecek yanıtlardan biri de tartışmasız kot şortlar olacaktır. Kot şortlar ile aşırı derecede şık olamayacağımızı hepimiz biliyoruz, ancak spor şık bir tarz oluşturabiliriz. Hem spor hem şık hem de rahat bir kot şort kombini yapabilmeniz için siz de dolabınızda yer açın. Sizin için 10 kot şort kombin önerimiz var. Haydi başlayalım.

Tişört ve kot şort

Tişört ve kot şort kombini en basit, en kolay giy çık kot şort kombin önerisi olarak yaz aylarında yerini alıyor. Yüksek bel kot şort ile tarzınıza göre ister bol isterseniz de dar bir tişörtü kombinleyip kombininizi sneaker ya da converse ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz.

 • Kot gömlek ve kot şortun mükemmel uyumu

  Kot gömlek spor eteklerle, Jean pantolonlarla çok uyumlu bir parçadır diyebiliriz.  Peki, bu uyumu kot şortlarda da yakalamaya ne dersiniz? Kot gömleğinizi yüksek bel mom Jean şort ve beyaz spor ayakkabılar ile kombinleyerek hem spor hem de hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

 • Serin yaz akşamlarının vazgeçilmesi sweatshirt ve kot şort

Serin bir yaz akşamı kot şortunuzun üzerine bol bir sweatshirt giyerek hem üşümekten kurtulabilir hem de cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

 • Kazak ve kot şortun uyumu

Kot şortları sadece yaz aylarında tercih etmenize gerek yok. Bir sonbahar günü kot şortunuzun üzerine bir kazak giyerek sonbahara uygun, hoş ve tarz bir görünüm elde edebilirsiniz.  

 • Botlar ve çizmelerle kot şortlarınızı kombinleyin

Kot şortu sadece spor ayakkabı ya da sandalet ile kombinlemenize gerek yok. Spor ya da şık botlar ile de şort kombininizi tamamlayabilirsiniz. Klasik tarzda uzun kollu bir body, yüksek bel kot şort ve botlar ile hoş ve cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

 • Kot şort kombininizi ceket ile tamamlayın
 • Serin eylül akşamlarında kot şortunuzun üzerine bir tişört ve bummer ceket giyerek spor bir görünüm elde edebilirsiniz.  
 • Kot şortunuzu crop top ve deri ceket ile kombinleyerek havalı bir görünüme sahip olabilirsiniz.
 • Kot şortunuzu beyaz basic tişört, salaş bir hırka ve renkli boncuk kolyelerle kombinleyebilirsiniz.
 • Kısa şortlardan hoşlanmayanlar için kot şort kombin önerisi

Eğer çok kısa şortlardan hoşlanmıyorsanız bu kombin tam size göre. Uzun bir kot şortun üzerine kalça hizasında biten bir tişört ya da bluz giyip kombininizi beyaz spor ayakkabılarla tamamlayabilir ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

 • Kot şortlarınızı sandaletleriniz ile kombinleyin

Sandaletler de yazın vazgeçilmezlerinden biri o yüzden sandaletleri de kombinlerimize dâhil etmemezlik yapmadık.  Kot şortunuzu, şirin bir tişört ya da bluz ile kombinleyip kombinizi hasır sandaletler ve büyük bir çanta ile tamamlayarak yaza uygun bir görünüm elde edebilirsiniz.

 • Kot şort ile salaş bir kombin elde edin

Salaş kombinlerden bahsetmeseydik olmazdı. Kot şort, bir crop ve salaş bir gömlek giyerek bir konser ya da akşam gezintisi için kombin oluşturabilirsiniz. Bu kombininizi isterseniz beyaz spor ayakkabılar ile isterseniz de bir babet ile tamamlayabilirsiniz.

 1. Kot şortlarınızı boyfriend gömlekler ile kombinleyin

Boyfriend gömlekler de bu yazın vazgeçilmezleri arasında, kot şortlarınızı boyfriend gömlekler ile kombinleyip kombininizi çoklu kolyeler ile tamamlayabilir ve hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.