4 Mevsime Uygun Mom Jean Kombin Önerileri

Mom jean kombin önerileri

Mom Jean pantolonlar kalça kısmından vücuda oturan ve aşağı indikçe bollaşan yapıya sahip pantolonlardır. Kesimleri sayesinde diğer Jean pantolonlardan daha rahat ve daha hoş bir görünüme sahipler. Son yıllarda neredeyse herkesin üzerinde mom Jean pantolon gördük. Peki, mom jeanler nasıl kombinlenmelidir? İşte sizin için hazırladığımız 4 mevsime uygun mom Jean kombin önerileri.

Kot pantolonlar genellikle sonbahar ve kış aylarında tercih edilse de yazın da sıklıkla gördüğümüz parçalardan biri. İşinizi kolaylaştırmak için sonbahar- kış ve ilkbahar- yaz olmak üzere iki başlık hazırladık keyifli okumalar.

Sonbahar- kış için mom Jean kombin önerileri

Mom Jean ve hırkalarınızı kombinleyin

Yüksek bel mom Jean pantolonun üzerine basic bir tişört ya da sade bir bluz giyip üzerine de istediğiniz renkte salaş bir hırka giyerek görünümünüzü sneaker ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz.

Mom Jean ve bomber ceket

Bomber ceketler özellikle postal tarzındaki botlar ile çok hoş duruyor. Mom Jean ve bomber ceket giyip kombininizi botlar ile tamamlayarak havalı bir görünüm elde edebilirsiniz.

Mom Jean ile hoş bir görünüm elde edin

Mom Jean ile sade bir bluz giyip üzerinize diz hizasında gri dokuma bir mont giyin. Kombininizi bir şal ve beyaz topuklu botlar ile tamamlayın. Bu kombinle hem rahat hem de şık olacaksınız bizden söylemesi J

Mom Jean ve şişme mont

Rengârenk şişme montlar geçen kışın en sevilen parçalarından biri haline gelmişti. Mom Jean kombininizin üzerine bir şişme mont giyin ve kombininizi postal ayakkabılar ile tamamlayın.

Mom Jean ve kot ceket

Kot-kot uyumunu sevenlerdenseniz bu kombin tam da size göre. Mom jeaninizin üzerine crop top bir parça giyip kombininizi kot ceket ve sneaker ayakkabılar ile tamamlayın.

Mom jeanlerninizi kalın oduncu gömlekler ile kombinleyin

Mom jeaninizin üzerine bir tişört giyip düğmeleri açık bir şekilde oduncu gömlek giyebileceğiniz gibi düğmelerini kapatıp gömleğinizi pantolonunuzun içine sokarak da giyebilir ve kombininizi siyah postal ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz.

Mom Jean ve deri ceket kombini ile cool bir görünüme sahip olun

Deri ceket başlı başına cool bir parçadır desek yalan söylemiş olmayız. Deri ceketlerinizi yüksek bel mom Jean pantolon ile kombinleyip kombininizi botlar ile tamamlayabilirsiniz.

İlkbahar- yaz ayları için mom Jean kombin önerileri:

 Askılı crop tişörtler ile mom jeaninizi kombinleyin

Askılı croplar mom jeanler ile kombinlendiğinde çok hoş durabiliyor. Özellikle doğru takı ve doğru ayakkabı seçimi yapıldığında çok havalı bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Basic bir tişört ile mom jeaninizi kombinleyebilirsiniz

Mom jeanler her şeyle uyabilen parçalardan biri basic tişörtlerin uyumundan bahsetmeye gerek bile yok bu iki parçayı bir araya getirip çoklu kolyeler, hoş bir gözlük ve sneakar ile kombinlediğinizde sade ve hoş bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Mom Jean ve boyfriend gömlek uyumu

Neredeyse her kombin önerimizde boyfriend gömleklerden bahsettik. Boyfriend gömlekler birçok parçada da olduğu gibi mom jeanler ile de çok uyumlu. Boyfriend gömleğinizi mom Jean pantolonunuzun üzerine ister ceket gibi, isterseniz de düğmeleri kapalı bir şekilde giyin her iki seçenekte de hoş görüneceğinize emin olabilirsiniz.

Şık crop bluzlar ile mom Jean pantolonlarınızı kombinleyin

Mom Jean pantolonunuz ile şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Şık bir crop bluz alın ve mom Jean pantolonunuz ile kombinleyin. Kombininizi topuklu ayakkabı ve çanta ile tamamlayarak şık görünebilirsiniz.