Abiye Elbise Modelleri ve Kombinleri

Abiye Elbise Modelleri ve Kombinleri

Bu sene moda birazda kendi kendini tekrar eder diyenleri haklı çıkaran bir dönüş gözlemliyoruz. Pullu abiye modelleri 2021 ile anne ve annelerimizin payetli pullu gösterişli gece kıyafetleri yeniden geri döndü. Kadınlar yeniden denizkızlarına dönüşecek, özellikle balık etekli pullu elbiseler her kadını biraz denizkızına çevirmektedir. Bu sezonun gece elbiselerinde çeşitli renk ve boyutta işlenmiş pulları bolca görüyoruz. Pullu detaylar elbisenin bazı bölgelerinde işlenmiş küçük ayrıntılar olsa da bazı modellerde tamamı ya da yarısı pullu detaylar olarak dikkat çekiyor.

Pullu Abiye Elbise Modelleri

Pullu tasarımları daha çok sahne sanatçıları giyerken bu sezon sadece gece kıyafetlerinde değil gündüz kostümlerinde de bolca pul göreceğiz demektir. Düne kadar burun kıvırılan sahne sanatçılarının giydiği düşünülen pullu elbiseler yediden 70 e herkesin üstündedir. Kadınlarımız ışıltıyı sevdiğinden bu sene davetlerde bolca parlayan kadın görmeye devam ediyoruz. Pullu abiye elbise modelleri 2020 de pul işli elbiselerde öncelikle lame dore ve gümüş tonlar fark ediliyor olsa da birçok renge yer verildiği koleksiyonlarla karşı karşıyayız.

Pullu abiyelerde çoğunlukla uzun tuvaletler tercih ediliyor olsa da mini payetlerde özellikle gençlerin gözdesi olmuş bulunmaktadır. Pullu abiye modelleri 2020 tesettür modasında da oldukça yüksek yankı doğurdu. Ağır davetlerde kurtarıcı olmaya aday pullu kıyafetler her yaştan kadının ilgisini toplamış bulunmaktadır. Düğün sezonu için kurtarıcı olarak piyasaya çıkmış pullu abiye modelleri 2020 ile sınırlı kalmayacağı kadınlardan gelen yoğun taleple onaylanmış bulunmaktadır.