Abiye Modelleri ve Abiye Seçimi

Abiye Modelleri ve Abiye Seçimi

Bayanlar ani karar verilen özel gecelerde çoğu zaman telaş içerisinde kalabiliyor. Durum böyle olunca kolları sıvamak yine bize düşüyor. İşte bu gibi durumlar için her zaman favori listenizi en başta oluşturmalısınız. Böylece seçimi daha kolay yapabilecek ve özel gecede keyifli zaman geçirebileceksiniz. Ben sizler için 2021 abiye modelleri içerisinden favori listemi sizlerle  paylaştım. Tek tek inceleyebileceğiniz modeller arasında keyifli zaman geçirecek, kendinizce bir karar vereceksiniz. Hemen listeme şöyle bir göz atalım.

Straplez Abiye Elbise Modası

Bir bayan için elbise dolabında olmazsa olmazı gösteren straplez elbiseler, her sezon ilgiyle karşılanıyor. Abiye koleksiyonlarında da kendini sıkça gösteren bu modeller, belirli markaların tasarımlarında oldukça iddialı görünüyor.Ve ben abiye elbise seçenekleri arasında en çok straplez modelleri çok beğeniyorum. Kendime en çok yakıştırdığım model her zaman straplez abiyeler oluyor.  Mesela Adil Işık markasının koleksiyonlarında bu tasarımları inceleyebilir, kendinizce şık renkler elde edebilirsiniz. Straplez abiye modelleri için seçimlerinde daha çok kendi renklerinizi ve bu renkler ile uyum sağlayacak ayakkabı, çanta, aksesuar detaylarına dikkat etmelisiniz. Benim bu modeller için favorim, kesinlikle mini abiye koleksiyonları üzerine oluyor.

Dantel İşlemeli Abiye Trendleri

Marka tasarımlarında ayrıca o kadar fazla koleksiyon var ki, bu koleksiyonlar arasında neredeyse kayboluyoruz. Seçim yapamıyor, ikilem arasında sıkça kalıyoruz. Acaba o mu olsun ya da hayır bu daha iyi diye düşüne düşüne kararsızlığa düşüyoruz. Ancak dantel işlemesi olan tasarımı hemen diğer modellerden ayırabiliyoruz. Sanırım dantel işlemeler her zaman daha zengin, daha seksi ve daha albenisi olan modeller arasında yer alıyor. Ve işte en çok da biz  bayanların en sık yaptığı seçimlerden biri de dantel işlemeler oluyor. Kesinlikle hak veriyorum. Gerek etek tasarımında, gerekse üst kısımlarda hazırlanmış dantel işlemlerini dikkatle inceleyin. Yeni sezonda sıkça tercih edilecek olan bu koleksiyonlar, dolabınızda olması gereken koleksiyonlardan olmuştur. Siz de aynı fikirde misiniz? Eğer cevap evet ise aşağıya doğru inelim.

Desenli Abiye Tasarımları

Her zaman içi desenli tasarımlar elbise koleksiyonları arasında sıkça tercih edilmiştir. Ülkemizde çok sık aranmasa da birçok bayanın farklılık arayışında tercih ettikleri bu modeller, size hoş görünüm kazandırabilir. Biraz daha spor abiye tarzına yakın olsalar dahi her zaman farklılıklarıyla sizi göz önünde olmaya ve en havalı abiye giyimli bayanlar arasına almaya yetiyor. Mini çiçek desenleriyle oluşturulan bu koleksiyonlar, bana sorarsanız son derece ideal görünüyor. Listemize eklenmesi gereken koleksiyonların olduğunu söyleyebilirim. Tabi yine seçimi siz yapıp, kendi listenizi buna göre uygun bir şekilde oluşturun derim. Ben alışılagelmişten daha farklı olmalıyım diyorsanız o zaman sizin abiye listenizin başına gelmeye hak kazanmıştır nu modeller.

Neon Renkli Abiye Koleksiyonları

Bayanlar sadece klasik ve sade olan bir özel geceye katılmıyor. Parti alanları ve kurtlarımızı dökeceğimiz bu tür alanlar içinde seçim yapıyorlar. Özellikle parti alanlarında sıkça tercih edilen Neon elbiseler, yerini abiye elbise tasarımlarına bıraktı. Çok sık olmasa da belirli markaların neon renkli abiyeler ve tasarımları hakkında çalışmalarının olduğunu söyleyebilirim. Bunun gibi birçok koleksiyonun ayrıcalığı olduğunu, bu özel alanlarda hoş bir görünüm yakalayabileceğiniz söyleyebilirim. Eğer hala denemeyen varsa, kesinlikle Neon abiye tasarımlarını listelerine eklesinler.

Dolabınızdaki Modelleri Dikkate Alın

Abiye seçimi yaparken, dolabınızda bulunan aksesuar ürünlerini de dikkate alın. Ayakkabı tasarımından seçimini yapacağınız çanta ve takı tasarımlarına kadar dikkate almanız gereken çok fazla detay var. Dolabınız ile uyum sağlayacak olan bir abiye modelini seçmelisiniz. Ben seçim yapmış olduğum tüm modelleri görselleriyle beraber sizlere sunmak istedim. Bakalım sizler de benimle abiye seçimi konusunda aynı fikirde olacak mısınız??