Babet ayakkabılar için kombin önerileri

Babet ayakkabılar için kombin önerileri

Babet ayakkabılar şıklığı ve konforu ile her dolapta bulunan kurtarıcı parçalardan biri.  Rahat olmasının yanı sıra her türde kıyafet ile rahatça kombilenebilmesi açısından da sıkça tercih ediliyor. Size birkaç farklı fikir olması açısından babet ayakkabılar için kombin önerileri hazırladık, keyifli okumalar.

Babet ayakkabılar için günlük kombin önerileri

Babet ayakkabılar en çok günlük kombinlerde yerini almakta, peki günlük kombinler ile babet ayakkabıları nasıl bir araya getirmeliyiz?

  1. Şort eteklerinizi babet ayakkabılar ile kombinleyebilirsiniz

Bu yaz şort etekler yazın en sevilen parçalarından biri haline gelmeye başladı. Eğer sade bir tarzınız varsa ve abartıdan uzak durmak istiyorsanız şort eteklerininizi bir crop ya da bir tişört ile kombinleyip kombininizi tarzınıza uygun babet ayakkabılar ile tamamlayabilirsiniz.

  • Midi boy etekler ile babetlerinizi kombinleyin

Yıllardır modası geçmeyen midi boy eteklerinizi ister spor ister şık bir tişört ya da bluz ile kombinleyip kombininizi şıklık derecenize uygun bir babet ile tamamlayabilirsiniz.

  • Pantolon ve babet kombini

Pantolonları topuklu, sandalet, babet, spor ayakkabı vs. istediğiniz türde ayakkabılar ile kombinlenebilir. Babet ayakkabılar da pantolonlar ile sıkça kombinlenebilen parçalardan biri.  Pantolon bluz ya da pantolon tişört kombininizi babet ile tamamlayarak hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

  • Şort kombinlerinizi babet ile tamamlayın

Klasik kumaşa sahip bir şort giydiyseniz daha klasik bir babet tercih etmenizi öneririz. Eğer kot şort ile kombin yaptıysanız mutlaka hasır detay içeren ya da hasırdan bir babet tercih ederek yaza uygun hoş ve konforlu bir kombin oluşturabilirsiniz.

  • Çiçekli elbiselerinizi bir de babet ile deneyin

Yıllardır her yaz çiçekli elbiseler dolaplarda yerini alan parçalardan biri. Dolabınızda yer alan çiçekli elbiselerinizi sade bir babet ile kombinleyerek hoş ve günlük bir kombin oluşturabilirsiniz.

Babet ayakkabıların sadece günlük kombinler ile tamamlanmayacağından bahsetmiştik. Şık davetler, iş yemekleri ve küçük organizasyonlardan kaçmak pek mümkün değil. Her ne kadar şık dursa da konfor açısından topuklu ayakkabıların pek de iyi olmadığını söyleyebiliriz.  Hem şık olmak hem de rahat etmek istiyorsanız, şık kombinlerinizi şık babetler ile tamamlayarak hem konforlu bir gün geçirir hem de dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Peki, babetler şık tarzda nasıl kombinlenmelidir? İşte sizin için önerilerimiz.

  1. Kalem eteklerinizi babet ile kombinleyerek hem rahat hem de şık olabilirsiniz

İş hayatınızda resmi giyinmeniz gerekiyorsa sürekli topuklu ayakkabı giymek ne yazık ki rahatsız edici olabilir. Resmi kıyafetlerin başında gelen kalem eteklerinizi sadece topuklu ayakkabılar ile kombinlemenize gerek yok. Kalem eteğinizi hoş bir bluz ya da gömlek ile kombinledikten sonra kombininizi şık bir babet ve babet ile uyum içinde olan bir çanta ile tamamlayabilirsiniz.

  • Şık davetlere topuklu ayakkabılar ile katılmak zorunda değilsiniz

Şık davetler söz konusu olunca kadınlar hep topuklu ayakkabı tercih etme eğilimi gösteriyor, ancak hoş bir babet ile istediğiniz davete katılabilirsiniz, yeter ki kombininiz uyum içinde olsun.

  • Şık bir akşam yemeğine şık babetler ile katılabilirsiniz

Şık akşam yemeklerine giderken kadınların şıklık yarışına girercesine hazırlandığını biliyoruz. Eğer siz de bu yarışta yer alıyorsanız, aynı zamanda da konforunuzdan vazgeçmek istemiyorsanız bu tavsiye tam da size göre. Hoş bir elbise, ya da pantolon bluz kombinizi uyumlu bir babet ve çanta ile tamamlayabilir. Takılarınız ve makyajınız ile şıklığınızın dozajını arttırabilirsiniz.