Başarılı Kadın Girişimciden Kadın Modasının Son Trendleri

Bir Kadın Girişimciden Trend Moda Markası: Semma İstanbul

Bugün 8 Mart kadınlar günü ve biz modastilguzellik.com ailesi olarak bugüne yakışan bir kadın girişimci ve markasından bahsetmek istedik. Semra Mahmutoğlu, kadın moda dünyasında son trendleri temsil eden Semma İstanbul markasının kurucusu. Modern, dinamik ve kendine güvenen başarılı kadını temsil eden birbirinden güzel giysi ve aksesuarlarla markayı gelecekte bu alanda sıkça duyacağız gibi görünüyor.

Semma İstanbul Tarzı Nedir?

Yazımızın başında Semma İstanbul markasının modern, dinamik ve kendine güvenen kadının tarzı olduğundan bahsetmiştik. Bu tarza uygun olarak günün her saati için uygun olan farklı giysileri markanın kolleksiyonunda bulmak mümkün. Elbiselerden, bluzlara, pantolondan eteğe, modern tuniklere kadar moda trendleri neyi gerektiriyorsa Semma İstanbul’da bulabileceksiniz.

Markanın kurucusu ve sahibi Semra Mahmutoğlu

Başarılı ve yetenekli kadın girişimci Semra Mahmutoğlu‘nun özenle çalışarak ortaya çıkardığı bu markadan bazı örnekler de vermek istiyoruz:

Kaliteli Atlas kumaştan üretilmiş elbise, sıcak bahar ve yaz günleri için biçilmiş kaftan. İster alışverişte, ister bir buluşmada rahatça giyilebilecek modern ve şık bir tarz.

Kokteyl davetlerde veya bir akşam yemeğinde tüm bakışları üzerinize çekecek atlas ve şifon karışımı şık elbise. Altına topuklu bir siyah veya düğmelere uygun altın rengi ayakkabı ve çanta ile kombinleyerek giyebilirsiniz.

Çalışan kadınlar artık hareket rahatlığını kısıtlayan ceketli takımlardan bıktı. Ofis yaşamında şıklığı yakalarken kendini rahat hissetmek özgüvenini de arttırıyor. Bu iki elbise aynı zamanda optik olarak bluz ve etek giymiş havasını da yaratarak harika bir ofis kombini alternatifi olabilir. Aynı zamanda bir yemek davetinde veya gün içindeki farklı bir aktivitede de tercih edilebilir.

Çiçek desenleri son yıllarda moda dünyasında eskimeyenlerden. Bu bahar havası estiren şık elbiseyi de hem günlük yaşamınızda, hem de ofiste rahatlıkla giyebilirsiniz.

Davetlerin vazgeçilmez modellerinden olan bu elbiseyi Semma İstanbul’da farklı renklerde bulabilirsiniz.

Yine şık bir davet elbisesi. Tül detayı kollar ve kadife şıklığını birleştiren bu model de modası geçmeyecek bir elbise dizaynı.

Semma İstanbul, büyük beden kadınları da unutmamış. Kim demiş büyük beden kadınlar şık giyinemez diye. Bu zarif elbise bunun en güzel kanıtı.

Bohemian tarzı sevenlere harika bir elbise!!! Resimdeki gibi bir şapka ve çizme ile kombinleyerek sevdiğiniz tarzda şıklığı yakalayabilirsiniz.

Yine seçilen ayakkabı ve çanta ile bohemian tarza uygun kombinlenebilecek çiçekli bir elbise. Günün her saati için uygun.

Tatil bavulunuzu hazırlarken asla unutmamalıyım diyeceğiniz bir model.

Sizlere Semma İstanbul kolleksiyonundan farklı tarzlarda örnekler vermeye çalıştık. Gördüğünüz gibi dünya kadın modasını yakından takip eden bir kolleksiyon oluşturulmuş. Web sayfalarına da uğramayıp diğer modellere bir göz atmanızı da tavsiye ederiz.

Günümüzün erkek egemen iş dünyasında kadın girişimcilere olan ihtiyaç reddedilemez. Özellikle moda alanında bizlere ne giymemiz gerektiğini dikte etmeye çalışan erkekler yerine, kendi de aynı deneyimi yaşayan bir kadın elinden çıkmış giysiler olması mutluluk verici. Gelecek günlerde kadın girişimci sayısının artması dileğiyle. 8 Mart Kadınlar Günü‘nüz Kutlu olsun.