Beyaz Pantolonunuz İçin 8 Kombin Önerisi

Beyaz pantolon nasıl kombinlenmelidir?

İlkbahar ve yaz aylarında beyaz pantolonlar çok sık tercih edilmeye başlanıyor. İster işte hayatınızda, isterseniz günlük bir kombinde kullanabileceğiniz beyaz pantolonlarınızı nasıl kombinleyeceğinizi biliyor musunuz? Eğer bu konuda kafanız karışıksa ve cevabınız hayır ise beyaz pantolonunuz için 8 kombin önerisi başlıklı yazımız tam size göre, haydi başlayalım .

 Beyaz Jean ile basic tişörtünüzü kombinleyin

Kombin önerilerimize beyaz- beyaz uyumu ile başlamak istedik. Beyaz yüksek bel skinny ya da mom Jean pantolonunuzu beyaz v yaka basic bir tişört ile kombinleyin. Kombininizi beyaz sneaker ayakkabılar ve hoş takılar ile tamamlayın.

Beyaz havuç pantolonlar ile şık olabilirsiniz

Beyaz yüksek bel havuç bir pantolon ile dokusu şık olan beyaz bir gömleği kombinleyebilirsiniz. Kombininizi topuklu ayakkabılar ile tamamlayabileceğiniz gibi hoş babet ayakkabılar ile de kombinleyerek hem rahat hem de şık bir görünüm elde edebilirsiniz.

Beyaz denim pantolonlarınız ile renkli kombinler yapın

Beyaz denim pantolonlarınızı renkli, desenli tişörtler ya da gömlekler ile kombinleyebilir kombininizi gömleğinizde bulunun renkte bir ayakkbabı ile dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

Beyaz Jean ile leopar desenin uyumu

Leopar desen ile hangi renkler uyumludur diye bir soru sorsak. Vereceğiniz cevabın siyah, beyaz veya kırmızı olacağını söyleyebiliriz. Beyaz renk ile leopar deseni doğru kombinlendiğinde çok hoş durabiliyor tabii bunda kırmızı rujun da etkisi çok büyük.  Beyaz Jean patolonunuzu askılı ve leopar desenli bir bluz ile kombinleyin. Son olarak topuklu ayakkabılarınızı seçin ve kırmızı ruj ile kombininizi tamamlayın. Beyaz pantolon ile şık görünmek işte bu kadar kolay.

Puantiye ve beyaz pantolon

Puantiye arada sırada kaybolsa da kendini belirli aralıklarla hatırlatan ve hiç eskimeyen bir desen desek yanılmış olmayız. Beyaz puantiyeleri olan bir bluzu beyaz bir havuç pantolon, iddialı takılar ve tek bantlı bir topuklu ayakkabı ile kombinleyerek şık olabilirsiniz. Ayrıca puantiyeli bluzlarınızı ya da tişörtlerinizi yüksek bel beyaz pantolonlar ile kombinlerek spor tarzda bir kombin de oluşturabilirsiniz.

Beyaz denim pantolon ve toprak tonlarının uyumu

Toprak tonları ile beyazın çok uyumlu olduğunu ve doğru parçalar ile kullanıldığında da çok hoş olacağınızı söyleyebiliriz. Beyaz skinny Jean ile toprak tonlarında askılı bir bluz giyebilir ve kombininizi şık topuklu ayakkabı ve çanta ile tamamlayarak bir yaz akşamı şık bir yemeğe veya davete gidebilirsiniz.  Bu uyumu güneşli kış günlerinde de yakalayabilirsiniz. Beyaz yüksek bel Jean ile toprak tonlarında salaş bir kazağı kombinleyip kombininizi beyaz sneaker ayakkabılar ya da beyaz botlar ile tamamlayabilirsiniz.

Beyaz tulum ile göz kamaştırın

Beyaz bir tulum ile tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Şık bir tulum alın kırmızı stilettolar ile kombininiz tamamlayın tüm gözler üzerinizde olacak bizden söylemesi.

Eğer tulum giymekten çok hoşlanmıyorsanız ama tulum görünümünü çok beğeniyorsanız üzülmeyin sizin için de bir önerimiz var. Beyaz sıfır kol ya da askılı bir bluz alın ve o bluzu aynı tonda beyaz havuç pantolonun içine sokarak giyin. Bluzda ve pantolonda beyazın tonu aynı olduğu sürece tulum giymiş gibi görüneceksiniz.  Bu kombinizi de aynı şekilde tek bantlı topuklu ayakkabı ve şık bir çanta ile tamamlayabilirsiniz.

Beyaz pantolon ve trençkot

Sonbaharda hava ne sıcak ne de soğuk yanımıza trençkot almakta fayda var. Beyaz yüksek bel Jean ve beyaz bir crop top giyin. Haki ya da toprak tonlarında bir trençkot giyerek görünümünüzü toprak tonlarında ayakkabılar ile tamamlayın.