İLKBAHAR- YAZ SEZONUNUN YILDIZI OLUN!

İlkbahar- Yaz sezonunun en trend kızı olmaya hazır mısınız? Herkes gibi kendinize yakışanı giyerken yapacağınız küçük farklılıklarla öne çıkabilirsiniz. Nasıl olacak diyorsanız? SS’22 sezonunun trend parçalarını kombinlerinizde kullanarak bu mümkün diyoruz ve size en büyük tüyoyu veriyoruz. En az uğraşla en trend görünmeye hazır olun kızlar. Bu sezon size kış günlerini unutturacak ve kendi ışığınızla parlayacaksınız.

SS’22 Sezonunun trend parçalarına bayılacaksınız. Hazırsanız başlayalım…

CORSET/KORSE BÜSTİYERLER

‘Vintage’ parçaların popülerliğinin artmasıyla korse modelleri de saklandıkları yerden çıkmaya başladılar. Kendinizi modern zamanların prensesi gibi hissedebileceğiniz korse büstiyerlerle girdiğiniz her ortamda farklılık yaratacaksınız. Romantik ve masum tasarımlar veya daha iddialı ve kadınsı tasarımlar arasından yapacağınız tercihlere göre karakterinizi giysilerinizde yansıtabilirsiniz. Ya da her ikisini de kullanıp gizeminizi korursunuz. Karar sizin.

BOL KESİM JEANLER

SS’22 sezonuyla birlikte dar kalıplardan kurtuluyoruz. Son dönemlerin popüler parçaları haline gelen İspanyol paça jeanlar, boru kesim jeanler ve mom jeanler artık yeni kurtarıcı parçalarımız. Gelişen moda sektörünün son dönemlerde üzerinde durduğu konu ‘rahatlık’. Trend olmak için içerisinde rahatsız hissedeceğiniz parçalar tarihe gömülmeye başladılar. Hem rahat hem de trend görünmek yeni moda.

CROPLAR

2022 bahar sezonunda olabiliriz fakat 2022 yılını 80’ler 90’lar modasıyla bütünleştirmeye devam ediyoruz. En trend ve uzun zaman hayatımızda olacak crop modelleri sadece genç kızların değil, her kesimden kadınların yeni favori parçası haline geldi. Crop parçaları spor kombinlerinizde kullanarak rahat bir görünüm elde edebilirsiniz. Aynı parçaları gömleğinizin içinde kullanarak da spor şık modasını yakalamış olursunuz. Crop modelleriyle her yaşta genç kalmayı başarabilirsiniz.

SATEN ELBİSELER

Saten giyilmesi en rahat fakat taşıması en zor kumaşlardan biridir. Bu sezon cesur oluyoruz ve giyilmesi en zor kumaşı içeren birbirinden güzel saten elbiseleri kombinlerimize dahil ediyoruz. Sade hiçbir takı olamadan, sadece saten elbise ve stilettolarınızla kombinleyip romantik bir görünüm elde edebilirsiniz. Ya da saten elbise, spor ayakkabı ve üzerine atacağınız Jean bir ceketle tarzınıza hareket katabilirsiniz.

RENK RENK MİNİ ÇANTALAR

Giderek hayatımızdaki her şeyin minimalleşmesi çantalarımıza da yansıdı. Artık bavul gibi omzumuzda taşıdığımız büyük çantalar yerini içerisine çok az şey sığdırabildiğimiz mini çantalara bıraktı. Her kombine ve her şıklığa çok yakıştığını düşündüğümüz mini çantalar ilkbahar- yaz sezonu boyunca birçok kadının favorisi olacak gibi duruyor.

Trendy women dresses