Kot Ceket Kombin Önerileri

Özellikle sonbahar ve ilkbahar aylarında her 10 kişiden 8’inin üzerinde kot ceketleri görüyoruz. Jean, beyaz, siyah, desenli, uzun ve kısa birbirinden farklı birçok tarza uygun kot ceket modeli bulunuyor. Peki, kot ceketler nasıl kombinlenmelidir? Eğer dolabınızda kot ceketiniz varsa kombininiz hazır diyebiliriz, işte kot ceket kombin önerileri.

Jean pantolon üzerine kot ceket

En çok tercih edilen kombinlerden biri Jean üzerine kot ceket diyebiliriz. Jean pantolonlarınızın üstüne istediğiniz renkte kot ceket giyebilirsiniz. Jean bir ceket giyecekseniz pantolonunuzun tonuna uygun bir ceket seçmeye özen gösterin. Siyah ya da beyaz bir kot ceket giymeyi düşünüyorsanız renk uyumu size kalmış J

Midi ya da mini boy örme elbiselerinizi kot ceket ile tamamlayın

Özellikle düz renk dar elbiselerin kot ceket ile çok hoş durduğunu söyleyebiliriz. Elbisenizin üzerine istediğiniz tarzda bir kot ceket giyin ve beyaz sneaker ayakkabılar ve renkli takılar ile kombininizi tamamlayın.

Uzun çiçekli elbiselerinizi kısa kot ceketler ile tamamlayın

Yaz aylarının o serin akşamlarında da kot ceket giyebilirsiniz özellikle çiçekli uzun elbiseler ile kısa kot ceketlerin çok hoş durduğunu söylemeden geçemeyeceğiz bir de bu kombini rahat sandaletler ile tamamlarsanız hem rahat hem de hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Sweatshirt ile kot ceket uyumu

Özellikle Jean ceketler ile kırmızı sweatlerin uyumunu geçen sezon sıklıkla gördük. İster tayt isterseniz de pantolonunuzun üzerine bir sweat giyin ve bu kombini kot ceket ile tamamlayın hem rahat hem de cool bir görünüme sahip olacaksınız bizden söylemesi J

Kot ceket ve beyaz gömleğin uyumu

Beyaz ile Jean uyumu nerdeyse herkes tarafından kabul edilmiş bir uyum. Peki, bu uyumu Jean ceketler ile de yakalamaya ne dersiniz? Beyaz boyfriend gömleğinizin üzerine Jean ceket giyin ve bu ikiliye uyacak şekilde pantolon ya da etek ile kombininizi tamamlayın.

Kalın salaş kazaklar ve kot ceketler

Elbette kış aylarında da kot ceket giyebilirsiniz. Kalın ve salaş kazaklarınızın üzerine boyfriend tarzda bir kot ceket giyerek rahat ve cool bir görünüm elde edebilirsiniz.

Kot eteklerinizi kot ceketleriniz ile kombinleyin

Bu kombin önerisi ile iki farklı tarz oluşturabilirsiniz, tarzınızı yansıtacak parçalar ise bu sefer ayakkabılar. Mini kot eteğinizin üzerine beyaz ya da siyah bir crop top giyin ve son olarak kot ceket ve tarzınıza uygun takılar ile kombininizi tamamlayın. Beyaz spor ayakkabılar ile bu kombini spor bir görünüme taşıyabileceğiniz gibi, beyaz topuklu botlar ile havalı bir görünüme de ulaşabilirsiniz seçim sizin J

Beyaz pantolon ve kot ceketin uyumu

Beyaz pantolonlar ilkbaharda ve yaz aylarında sıkça tercih ediliyor. Serin bir yaz akşamı ya da bir sonbahar günü beyaz pantolonunuzun üzerine kot ceket giyerek hoş bir görünüm elde edebilirsiniz.

Tayt ve kot ceket kombini

Kot ceketlerinizi tayt ile de kombinleyebilirsiniz, hatta cool bir görünüm elde etmek istiyorsanız yüksek bel tayt, crop top ve kapüşonlu ceketin üzerine kot ceket giyebilir istediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.

Günlük tarzda tulumlarınızı kot ceket ile tamamlayabilirsiniz

Günlük tarzdaki tulumlarınızı da kot ceketler ile tamamlayabilirsiniz. Sonbaharda lahana gibi kat kat giyindiğimizi göz önünde bulundurarak tulum ile kot ceketin sonbahara uygun bir kombin olacağını söyleyebiliriz. Tulumunuzun üzerine bel hizanıza denk gelen bir kot ceket giyin, takılar ve ayakkabılarınız ile kombininizi tamamlayın.