MÜJDE! BAHARIN TREND RENKLERİ BELİRLENDİ

Yüksek Topuklar, Ayakkabı, Giyim, Moda

Duyduk duymadık demeyin kızlar, bahar bütün ihtişamıyla hayatımıza ve tabi ki moda sektörüne geldi. Sonunda uzun zamandır beklediğimiz güneş bulutların arasından çıktı. Kış boyunca bu anın gelmesini bekleyen sadece biz baharın tadını çıkarmak isteyenler değildik. Moda sektörü de bütün kış sezonu boyunca ilkbahar koleksiyonları için çalıştılar. Bu sezonu en güzel şekilde yansıtmanın yolunu da ‘doğa’ da buldular. Bu Bahar Sezonu doğayla bütünleşiyoruz kızlar. Giysilerinizde yeşermeye, çiçek açmaya, güneş gibi parlamaya hazır olun.

Bahar Sezonu Trend Renklerini sizlere gururla sunuyorum…

OKYANUS MAVİSİ!

Büyük Kanarya, Kanarya Adaları, Tatil

Mavinin farklı bir gücü olduğuna her zaman inanırım. Mavi’nin giysilerimize yansıttığı güce de aynı şekilde… Bu sezon mavi parçalar, okyanusun içinde barındırdığı mavi tonlarından esinlenerek tasarlandı. Mavi rengi tabi ki bize sadece okyanusları hatırlatmıyor. Tasarımcılar ‘serinlik’ hissi yaratan mavi tonlarını okyanuslardan, duru ve bakınca insanın içini rahatlatan mavi tonlarını ise gökyüzünden ilham alarak tasarladılar.

DOĞA ANA YEŞİLİ!

Yüz, Elbise, Yeşil, Orman, Güzellik

SS’22 sezonunun doğadan esinlendiğini söylemiştik. Doğayla en çok bütünleşen yeşil rengi de tabi ki trend renkler arasında. Bereketin ve dolayısıyla paranın temsilcisi yeşil, renklerin enerjisine inanların favori rengi olmuştur her zaman. Giysilerinizde yeşil parçalar kullanarak bereketi kendinize çekebilirsiniz.

IŞIL IŞIL SARI!

Arka, Kız, Geri, Kız Döndü, Sarı Elbise

Güneşin ve en güzel enerjilerin rengi sarı bu sezonun trend renkleri arasında. Koşuşturmaca dolu hayatınıza giysilerinizle enerji katmanızı sağlayacak, en olumsuz günlerde bile ışıl ışıl parlamanızı sağlayacak sarı parçaları gardırobunuza eklemeyi es geçmeyin. Bu sezon sarı renginin enerjisine güvenin ve parlamaya hazır olun kızlar.

GÖNLÜM SENDE PEMBESİ!

Bacaklar, Güzel Elbise, Ince Bacaklar

Aşk kadınlar SS’22 sezonunu da ele geçirdi. Her sezon aşkın ve sevginin temsilcisi olmayı başaran pembe rengi bu bahar sezonun da trend renkleri arasında. Pembe rengi özellikle neon ve fuşya tonlarıyla bu sezon giysilerinizde yer almaya hazır. Romantik pikniklerin veya romantik akşam yemeklerinin vazgeçilmez parçası olacak diyebiliriz.

EVET! BEYAZI

Kız, Kadın, Güzel, Uzun, Saç, Brown

Havaların ısınmasıyla beraber nişan, düğün sezonları da açıldı ama maalesef konumuz bu değil. Sadece ‘evet’ derken giydiğiniz bir renk değil beyaz. Giymesi yalnızca cesur kadınların harcı olan bu sade ama iddialı renk SS’22 sezonunun trend renkleri arasında yer almayı başardı. Özellikle kırık beyaz, krem ve beyaz tonlarından faydalanılarak yapılan parçaları kombinlerinizde zevkle kullanacaksınız.