Sonbahar Aylarında Harika Etek Kombinleri 

Sonbahar Aylarında Harika Etek Kombinleri 

Kışın girmek üzere olduğu bu günlerde etek giymekten vazgeçmek istemeyenler için muhteşem görsel efektlerle sonbahar ve kışlık elbise kombinleri hazırlıyoruz ki şıklığınız da insanların ilgisini çekebilsin. Şıklığınızı tamamlamak için güzel sonbahar kombinleri yaparak dikkat çekebilirsiniz. İşte en güzel sonbahar kadın etek modelleri:

Geniş Delikli Hırka ve Kare Desenli Etek 

Geniş delikli bir hırka ile kare etek, kare çizgileri olan sade ve zarif etekler giymek isteyenler için muhteşem bir kombin sunuyor. Özellikle saç modeli ve sade makyaj ile çok şık bir görünüme sahip olabilir. Son yıllarda oldukça çok tercih edilen bu sonbahar stili bu yıl da gözümüze çokça çarpacak gibi gözüküyor. 

Derinin Zarafetiyle Sonbahar Kombini 

En çok bilinen gerçeklerden biri de deri giyimin birçok kadına mucizeler kazandırdığıdır. Sonbahar ve kış aylarının kombininde özellikle siyah olmak üzere koyu siyah deri etekler giymeyi planlıyorsanız, bej kazaklar tercih edebilirsiniz. Açık mavi, kuru gül veya benzeri açık renkler de kombin üstler için iyi seçimler olabilir. Renkleri iyi tutturduğunuzda derinin verdiği şıklık sizi harika gösterecek. 

Kareli Etek ve Siyah Triko Uyumu

Soğuğa aldırmıyorum diyorsanız, şıklık benim için daha önemli diyorsanız sizin için harika bir sonbahar kombini önerimiz var. Özellikle küçük kare yırtmaçlı eteklerden hoşlananlar şıklık için daha koyu bir etek giymeyi düşünebilirler. Üzerine siyah bir triko tüm havanızı değiştirecek. Triko rengini daha açık renklerden tercih edebilirsiniz. Fakat sonbahar şıklığıyla koyu renklerin uyumunu hepimiz biliyoruz. 

Sonbaharda Uzun Etek Kombinleri 

Doğru parçalarla kombinlendiğinde her ortamda giyilebilen uzun etek aynı zamanda maceracı bir stildir. Çünkü doğru kıyafetlerle birleştirilmediğinde gerekli havayı yakalamak mümkün değildir. Rahatlığı ile ön plana çıkan uzun etek modeli, sonbahar aylarının kurtarıcılarından biridir. Sonbahar etekleri, güzel bir atmosfer yaratmak için uzun botlarla eşleştirilir. Rahatlığı ve salaş görünümüyle son yıllarda sıklıkla karşılaştığımız sokak modasında uzun etekler vazgeçilmez öğelerden biri olarak kabul ediliyor.  

Renkli, pilili, düz veya bedene oturan tarzlarda yapılan uzun etekler, basic gömlekler ve tişörtlerle kombinlenebilir. Rahat ve zarif bir atmosfer yaratmak için denim ceketler ve balıkçı yaka kazaklar sonbahar aylarında uygundur. Uzun etek kombinlerken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunuyor. Bu hususları dikkate almak doğru kombini elde etmek için önemlidir. 

Uzun Etek Kombinlerken Bunlara Dikkat Edin 

Uzun etekleri kombinlerken bazı noktalara dikkat etmek, renk uyumunun ve sonbahar havasının sağlanmasında en büyük etken olarak kabul edilir. Uzun etek kombinleri yaparken her kadının doğru uzunluğu bulabilmesi için boyunu göz önünde bulundurması gerekir. Uzun boylu kadınlar daha uzun modelleri tercih etse de kısa boylu kadınların daha yatay modeller giymeleri önerilir. Uzun boylu kadınlar eteğin uzunluğunu ayaklarını gizlemek ve görünümlerini değiştirmek için kullanabilirler. Kısa boylu kadınlar, ayak bileklerinden birkaç santim yukarıda olan etek modelleri ile daha güzel görünebilirler.