Yüksek Bel Pantolon Modelleri ve Doğru Kombinler

Yüksek Bel Pantolon Modelleri ve Doğru Kombinler

Yaz kış fark etmeksizin bayanlar tarafından son yıllarda çokça tercih edilen trendlerden bir diğeri de yüksek bel pantolon modelleridir. Yüksek bel pantolonların en güzel yanlarından biri beli sarması ve daha zarif ve ince bir görünüm sergilemesidir. Üstüne giyilecek dar bir tshirt ile mükemmel kombinler üretebilirsiniz.

Birçok marka kreasyonlarında yüksel bel pantolon modellerine yer verirken bu yıl da moda trendleri arasında yer almasına kesin gözüyle bakılıyor.

Levi’s, Zara ve Mavi gibi kot pantolon devleri reyonlarında yüksel bel pantolon modellerine yer veriyor. Fiyatları 100 liradan 300 liralara kadar çıkan bir yelpazede satılan yüksek bel pantolon modelleri ile yapılacak kombinler nasıl olmalı? İşte bu sorunun cevabı için sizlere detayları ile anlatışmış bir rehber sunuyoruz.

Levi’s Yüksek Bel Pantolon Modelleri ve Doğru Kombin Seçimi

Levi’s yüksel bel pantolon modellerini daha dar kalıplarda tutuyor. İsimlendirmesi ise “High Rise Skinny Jeans”. Levi’s katalogları üzerinden de görebileceğiniz gibi oluşturduğu kombinlerde yüksek bel pantolonun üzerine dar bir tshirt veya gömlek kullanmış. Genellikle de gömleğin veya tshirtin pantolonun içine koyulduğu gözüküyor. Yani oluşturulan kombinlerde yüksel bel pantolon tüm detayları ile açıkta bırakılmış. Siz de yüksek bel giyiyorsanız tarzınızda bu yönde olmalıdır. Levi’s yüksek bel pantolon fiyatları 180 TL civarında bulunuyor.

Zara Yüksek Bel Pantolon Modelleri ve Doğru Kombin Seçimi

Zara markası uzun yıllardan beri birçok bayan ve erkeğin uğrak markalarından biri olmayı başarmıştır. İspanyol devi genel olarak dar kesim ürünleri ile karşımıza çıkarken Zara yüksek bel pantolon modellerinde de bu alışkanlığını devam ettirmiş. Fiyatlar ise 100 TL civarında bulunuyor.

Mavi Yüksek Bel Pantolon Modelleri ve Doğru Kombin Seçimleri

Mavi yüksek bel pantolon modelleri genellikle klasik tarzda bir görünüm sergiliyor. Yazımızda yer verdiğimiz 3 markanın da uygulamış olduğu kombinlere dikkatli bir şekilde bakarsanız pantolonun üzerine genellikle T shirt veya gömlek giyildiğini görürsünüz. Hemen hemen hepsinde de üste giyilen elbise pantolonun içine sokularak kullanılmıştır.

Ayrıca göbek dekolteli kazaklar ile de yüksek bel pantolon çok iyi bir kombin oluşturmaktadır.